برای ورود به کانال آهنگ های گم شده کلیک نمایید: nex1melody@
امروز : یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
توضیحات
بازدید : 985 views يک نظر شنبه ۵ دی ۱۳۹۴

به گزارش وبسایت تهران ورلد رضا صادقی خواننده موسیقی پاپ ایران، به ۵۰۰ هزار فالوئرش در اینستاگرام قول داد تا کشیدن قلیان را ترک کند و قلیانش را بشکند.

صادقی از قلیان به عنوان تفریحی مرگ‌آور در جامعه ما نام برد و آن را مقدمه‌ای برای کشیدن سیگار و اعتیاد توصیف کرده، از هوادارانش خواست کرد تا دور و بر هیچی دود و دمی نروند.

توضیحات کامل پیام وی را در ادامه بخوانید: «شاید تعجب کنید از این عکس و پست،… متاسفانه مدتیه این قلیون تو جامعه ما حضور عجیبی پیدا کرده و باز هم متاسفانه با وجود آسیب هایی که هممون ازش میدونیم! اما هنوز درگیر این تفریح مرگ اوریم.

من هم از این قاعده دور نیستم و هر از گاهی به بهانه سرگرمی ……… البته مشغله کاری نمی زاره همیشگی باشه اما همین هر از گاهـی هم برای من یعنی سهل انگاری ….

میدونم شاید الان بگید ای بابا حالا یه قلیونم نکشیم چه کنیم !

اما باور کنید قلیون همون سیگاره که بدتر و سیگار گاهی آخرش اعتیاده که اونم قصه داره …..

من از همینجا از همه هواداران با شعورم خواهش می کنم هر نوع دودی و اروم آروم بزارن کنار ( البته تعدادشون حتما کمه ) و من هم قول میدم این قلیون هر از گاهـی رو هم بشکنم و بجاش با کسایی که دوستشون دارم یه روش بهتر هر از گاهانه طراحی کنیم …. اطرافیان ما هم حقی درهرازگاهی ما دارن ….. برام حاشیه این متن و عکس مهم نیست همین قد که حتی یک نفر همین الان قلیون یا سیگار یا ……. خاموش کنه خوشحالم …… از خودمون شروع می کنیم …. ما باهمیم»http://www.tehranworld.ir/ لطفا در تمام گروه ها منتشر کنید حتی اگر یک نفر تصمیم به ترک این عادت کند خدمت بزرگی کرده ایم.

دسته بندی : خبر » موسیقی
۱ نظر تا کنون ارسال شده است.
اموزش زبان الماني،اموزش زبان انگليسي،کلاس کنکور،تدريس خصوصي زبان فرانسه در دوشنبه , ۷ دی ۱۳۹۴ گفته :

عالی .عالی.
تشکر از سایت خوبتون